Invertory

URANOS 2000 SMC Green@wave nahrazuje se Genesis 2000 SMC

Kompaktní synergický svařovací zdroj s barevným LCD displejem pro svařování metodou MIG/MAG, TIG DC-lift!se všemi funkcemi jako HF a obalenou elektrodou MMA. Jednofázové napájení 230V. Malé rozměry- pro 5kg cívky drátu.
Skvělá náhrada odbočkových zdrojů s rozšířeným konfortem obsluhy a nízkou hmotností. vysoce univerzální a přenosné. Na montáže i malou dílnu.

GENESIS 2200 SMC _panely Classic Smart Exclusive (green@wave)

Kompaktní synergický (verze panelu Exclusive) svařovací zdroj pro svařování metodou MIG/MAG, TIG DC (lift) a obalenou elektrodou MMA. Jednofázové napájení 230V (G2200SMC)
Skvělá náhrada odbočkových zdrojů s rozšířeným konfortem obsluhy a nízkou hmotností. Na montáže i dílnu.

URANOS 2700 SMC green@wave

Kompaktní synergický (panel Smart) či klasický (panelClassic)svařovací zdroj pro svařování metodou MIG/MAG a obalenou elektrodou MMA. Napájení 3x400V pro Genesis 2700 SMC. Skvělá náhrada odbočkových zdrojů s rozšířeným konfortem obsluhy a nízkou hmotností. Pro montáže i dílnu.

TERRA 320 SMC panely SMART nebo Classic

Svařovací zařízení pro metodu MIG/MAG (zkrat/sprcha)v kompaktní verzi.
S panelem Exclusive také MMA,drážkování.
Vzduchem nebo kapalinou chlazený hořák.
Moderní invertor zcele nové konstrukce. Nízká hmotnost vysoký výkon.

TERRA 320 / 400 / 500 MSE

Standarní svařovací režim s inovativními funkcí nastavení oblouku.
Nová řada svařovacích invertorů s odděleným podavačem drátu a s novou technologií Three level Selco. Jednoduché ovládání, nízká hmotnost, vysoká účinnost a vynikající svařovací vlastnosti.

Genesis 2200PMC (green@wave)

Kompaktní svařovací zdroje pro svařování metodou MIG/MAG standard, puls, doble puls, TIG DC (lift) a obalenou elektrodou MMA. Jednofázové napájení 230V Genesis 2200PMC a u verze Genesis 2700 PMC 3x400V.

URANOS 3200 PME (green@wave) nahrazuje Genesis 3200 PME

Puls a Double puls.
Nová řada svařovacích invertorů s novou technologií Three level Selco. Nové funkce, nízká hmotnost, vysoká účinnost a samozřejmě vynikající svařovací vlastnosti. U.P.F.R jednotka řízeného účiníku P.F=1

GENESIS 3000 PMC (green@wave)

Nový svařovací invertor pro svařování metodou MMA, TIG lift a MIG/MAG v pulsním a double pulsním synergickém režimu.